Стартував III Всеукраїнський конкурс «Фотограф року 2014»

15881

6 лютого стартував III Всеукраїнський конкурс для любителів та професіоналів фотографії «Фотограф року 2014», основна ідея якого - відкриття нових імен у фотомистецтві, підтримка талановитих фотографів, розвиток фотографії в Україні.

«Портал Foto.ua, продовжуючи традицію, розпочату в 2012 році, оголошує старт вже третього всеукраїнського конкурсу «Фотограф року 2014». Цей конкурс має значний вплив на українську фотографію. За два роки в конкурсі взяло участь близько 3000 авторів, були проведені виставки переможців у різних номінаціях. Цього року ми оголошуємо старт «Фотографа року 2014», який, ми впевнені, відкриє нові імена і дозволить українській фотографії зробити ще один крок вперед», - зазначив Олександр Ляпін, головний редактор Foto.ua.

Конкурс організовано спеціалізованим інтернет-ресурсом Foto.ua, який вже 13 років займається розвитком фотографії в Україні.

Призовий фонд конкурсу складається з нагород від партнерів на суму більше 100 000 грн. Володаря гран-прі «Кращий фотограф року», а також переможців у номінаціях визначить професійне міжнародне журі, у складі якого:

 

Сергій Супинський - фоторепортер, головний редактор фотослужби агенції Франс Прес.

Міша Педан - художній керівник Стокгольмської фотошколи Kulturama.

Мордерер Олександр - один з найуспішніших і відомих фотографів України та за кордоном.

 

 

Переможця у номінації «Приз глядацьких симпатій» буде визначено голосуванням відвідувачів сайту конкурсу.
Прийом робіт проводиться до 26 квітня 2015 року.